YHTEYSTIEDOT

Tekniikkaa – ihmisten ehdoilla

AVAINHENKILÖMME
Rakentaminen

Asko Laune

Asko Laune

Vice President, Rakentaminen

asko.laune@rejlers.fi
+358 40 049 5895

 

Timo Tenninen

Timo Tenninen

Senior Advisor, Rakentaminen

timo.tenninen@rejlers.fi
+358 40 040 3902

Mika Lamminen

Mika Lamminen

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

mika.lamminen@rejlers.fi
+358 40 503 9270

Matti Ruuskanen

Matti Ruuskanen

Liiketoimintajohtaja, Mikkeli

Ilkka Sippola

Ilkka Sippola

Liiketoimintajohtaja, Tampere

ilkka.sippola@rejlers.fi
+358 44 768 8234

Jukka Nurmi

Jukka Nurmi

Liiketoimintajohtaja, Turku

jukka.nurmi@rejlers.fi
+358 400 121 482

Ville Vesterinen

Ville Vesterinen

Yksikön päällikkö, Turku

ville.vesterinen@rejlers.fi
+358 50 408 4690

Jari Vekkeli

Jari Vekkeli

Liiketoimintajohtaja, Rejlers PM Oy

jari.vekkeli@rejlers.fi
+358 40 564 9055

Pohjimmiltaan vain se merkitsee, mitä me kaikki olemme yhdessä: kaikki rakennushankkeen osapuolet ja suunnittelijamme ovat aina yksi joukkue.

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous