YHTEYSTIEDOT

Tekniikkaa – ihmisten ehdoilla

AVAINHENKILÖMME

Timo Tenninen

Timo Tenninen

Vice President, Rakentaminen

timo.tenninen@rejlers.fi
+358 40 040 3902

Mika Lamminen

Mika Lamminen

Liiketoiminnan kehitysjohtaja

mika.lamminen@rejlers.fi
+358 40 503 9270

Pekka Larinoja

Pekka Larinoja

Liiketoimintajohtaja, Vantaa

Matti Ruuskanen

Matti Ruuskanen

Liiketoimintajohtaja, Mikkeli

Ilkka Sippola

Ilkka Sippola

Liiketoimintajohtaja, Tampere

ilkka.sippola@rejlers.fi
+358 44 768 8234

Jukka Nurmi

Jukka Nurmi

Liiketoimintajohtaja, Turku

jukka.nurmi@rejlers.fi
+358 400 121 482

Ville Vesterinen

Ville Vesterinen

Yksikön päällikkö, Turku

ville.vesterinen@rejlers.fi
+358 50 408 4690

Jari Vekkeli

Jari Vekkeli

Liiketoimintajohtaja, Rejlers PM Oy

jari.vekkeli@rejlers.fi
+358 40 564 9055

Pohjimmiltaan vain se merkitsee, mitä me kaikki olemme yhdessä: kaikki rakennushankkeen osapuolet ja suunnittelijamme ovat aina yksi joukkue.

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous

TOIMISTOMME

Vantaa

Vapaalantie 2 B, 01650 Vantaa

Mikkeli

Graanintie 5, 50190 Mikkeli

Tampere

Hatanpään valtatie 24, 33100 Tampere

Turku

Pitkämäentie 11 A, 20250 Turku

Jyväskylä

Ylistönmäentie 26, 40500 Jyväskylä

Pori

Isolinnankatu 24, 28100 Pori
(käynti Juhana Herttuankadulta)

+358 20 752 0700

info@rejlers.fi